Франшиза
Ми передаємо багатовікові традиції оригінальної японської методики.

Японія прекрасна країна, де традиції перетинаються з сучасними технологіями. У 1948 році Фумійо Іноу відкрила в м. Йокогама (Японія) школу з ментальної арифметики та назвала її на честь свого сина Houmei Inoue - «Houmei Jyuku - since 1948». Вже в третьому поколінні сім'ї передаються ці знання. Програма навчання в цій школі затверджена міністерством освіти Японії.

На фото — Фумійо Іноу мати.
Зліва направо — Хоумі Іноу син, Казуто та Хаято Іноу онуки.
Курс «Sakura Jyuku» з оригінальної японської ментальної арифметики з'явився в Україні в квітні 2019 р. в центрі розвитку «НЕШКОЛА», який офіційно представляє Японську Школу Соробан «Houmei Jyuku - since 1948» (м.Йокогама) http://soroban-88.com/overseas.html.

Ми, Віталій та Інна Альошкіни, в 2019 році поїхали до Туреччини, представники якої офіційно, за погодженням з японськими партнерами, мають право навчати майбутніх партнерів і поширювати оригінальну японську методику в країнах Європи та пострадянського простору. Там ми пройшли навчання у турецьких партнерів Мерта та Ольги ГЮРГУК. Так розпочалась дружба. Ми стали офіційними представниками та здобули право поширювати оригінальну японську методику по всій території України.

Набувши певного досвіду та побачивши велику продуктивність оригінальної японської методики для сучасних дітей, ми пропонуємо розглянути можливість навчати тим, хто має власні дитячі розвиваючі центри або тому, хто вирішить сам розпочати власну справу на все життя.
Ця справа передається за сімейними традиціями.... де є щось, набагато більше, ніж бізнес. Це дуже важлива для нас місія - вчити та розвивати дітей за оригінальною методикою, перевіреною століттями. Тому основними якостями наших майбутніх партнерів мають бути дружелюбність та відповідальність.
Всіх, хто бажає дізнатись більше, можуть залишити заявку.
НАШІ КОНТАКТИ
Віталій та Інна Альошкіни, засновники Нешколи
Телефон: +380994681428
E-mail: poltava@noschool.com.ua
Адреса: вул. Соборності 43 (бізнес-центр "Панорама") оф. 405 а, 406, 613
Долучайтесь до наших спільнот у Facebook та Instagram
Віталій та Інна Альошкіни, засновники Нешколи
Долучайтесь до наших спільнот у Facebook та Instagram
Телефон: +380675639808
E-mail: noschool.kremenchuk@gmail.com
Адреса: вул. Небесної Сотні 24/37 (колишній ІЕНТ) оф. 1212, 1211
Віталій та Інна Альошкіни, засновники Нешколи
Долучайтесь до наших спільнот у Facebook та Instagram
Телефон: +380980918968
E-mail: noschool.gorishniplavni@gmail.com
Адреса: Проспект Героїв Дніпра, 19/11, 2 поверх, Полтавська область
Хто зробив сайт?
© 2021 Усі права захищені. Нешкола
Написати нам
TelegramViber